Blog konesera - wszystko o kawie, herbacie, ekspresach do kawy

O Nas

Kim jesteśmy? 

KONESSO.pl – Jesteśmy dynamicznym zespołem dla którego kawa to coś więcej niż tylko napój który ma ożywić zaraz po przebudzeniu. Kawa to dla nas połączenie najwyższej jakości ziaren z najlepszych plantacji zlokalizowanych na całym świecie i wypalanych przez najbardziej prestiżowe palarnie z odpowiednim zaparzeniem naparu wydobywając głębię smaku i aromatu podniecając przy tym zmysły. Właściwie przyrządzona kawa powinna zachwycać zarówno swym wyglądem jak i smakiem na długo pozostając w pamięci. KAWA to nasza pasja, którą chcemy się dzielić z naszymi Klientami.

Jak działa KONESSO?

Poza wysoką jakością oferowanych przez nas produktów stawiamy też duży nacisk na satysfakcję naszych klientów. By uzyskać wysoki poziom zadowolenia kupujących zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie zakupów w naszym sklepie. Staramy się by wszystko przebiegało w miłej i przyjaznej, a zarazem pełnej profesjonalizmu atmosferze. Wierzymy, że te cechy w połączeniu z szybką wysyłką oraz atrakcyjnymi promocjami są gwarancją udanych zakupów.

Po co blog?

Właśnie z myślą o naszych klientach zdecydowaliśmy o stworzeniu bloga w którym moglibyśmy podzielić się naszą wieloletnią wiedzą na temat kawy, urządzeń niezbędnych jak i opcjonalnych przy jej parzeniu oraz na temat herbat, które wbrew pozorom również wymagają pewnej wiedzy by wydobyć ich pełnie smaku. Pragniemy by ten blog stał się źródłem przydatnych informacji dla każdego amatora-miłośnika kawy czy herbaty. Mamy nadzieje że dzięki tej inicjatywie „świat kawy” rozszerzy się o wielu nowych członków. 

Rekomendacje naszych partnerów biznesowych

  • Jest takie miejsce w centralnej Polsce nieoficjalnie określane mianem najmniejszej kawiarni w kraju, a może i nawet na całym świecie. Kawiarenka „Your Time”, bo o niej mowa,  mieści się na niespełna 8 metrach kwadratowych w miejscowości Sieradz woj. łódzkim. Naszym głównym celem jest serwowanie kaw, gorących czekolad, herbat i innych napojów oraz drobnych smakołyków na tzw. wynos.Istniejemy niespełna rok i od samego początku naszym głównym dostawcą asortymentu jest sklep Konesso.pl. Dbając o wizerunek partnera zawsze wystawiamy opinię dotyczącą zakupionych artykułów oraz samej obsługi, która jest niezawodna i profesjonalna w każdym calu! Głównymi atutami jest idealny i miły kontakt, bardzo szybka bezzwłoczna wysyłka, niskie ceny, świetne systemy rabatowo – promocyjne, jakość produktów i ich dostępność oraz wiele innych.
    Śmiało mogę dodać, że raczej nie odnotowaliśmy do tej pory żadnych negatywnych przesłanek, a nawet gdyby one wystąpiły to były by one potraktowane z wyrozumiałością.
    Z produktów zakupionych w Konesso.pl (dodam, że ten sklep zaspakaja w pełni nasze zapotrzebowanie w różnorodny asortyment i raczej nie zdarza się, że „stołujemy” się gdzie indziej) przygotowujemy m.in. kawy dyniowe i rumowe latte macchiato, miętową i pomarańczową czekoladę na zimno i na gorąco, lemoniadę i wiele innych produktów. Zapraszamy na nasz profil facebook-owy:

    https://www.facebook.com/YourTimeKawaNaWynos/?notif_t=page_user_activity&notif_id=1483593227287155

    Dawid Śmichura, Kawiarnia YourTime