Najlepszy sklep z kawą

Najlepszy sklep z kawą wg rankingu Opineo 2016

Newsy
5/5(2)

„Najnowsze badania dowodzą, że kawa wydłuża życie. W poszukiwaniu perfekcyjnego espresso czy latte warto zajrzeć na KONESSO.pl – to adres dla prawdziwych koneserów nie tylko kawy, ale także herbaty i czekolady. Bogata oferta oraz program lojalnościowy sprzyjają budowie kręgu zaufanych klientów, co procentuje wysoką pozycją – kolejny rok z rzędu – w naszym rankingu”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że kolejny rok z rzędu udało nam się uzyskać wysokie, trzecie miejsce w rankingu sklepów internetowych 2016 organizowanym przez Opineo.pl  3 miejsce w kategorii żywność czyni nas najlepszym sklepem z kawą! Przed nami w kategorii żywność znalazły się dwa sklepy, ale żaden z nich nie zajmuje się sprzedażą kawy.

Zajęcie tak wysokiego miejsca było możliwe dzięki naszym staraniom wkładanym w obsługę Klientów oraz dzięki Wam – Klientom, którzy docenili naszą pracę. 

Serdecznie dziękujemy za wszystkie opinie wyrażone o naszym sklepie. Pozytywne nas motywują i dodają siły do działania, a te neutralne czy czasem negatywne pokazują nam co powinniśmy usprawnić. Mamy ogromną nadzieje, że kolejny rok również przyniesie nam różnego rodzaju wyróżnienia czy nagrody. 

Serdecznie dziękujemy! 

Cały ranking można znaleźć na stronie opineo.pl

Włoska kawa Lavazza Italy’s favourite coffee...
Poszukiwanie ulubionej kawy Poszukiwanie ulubionej kawy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × three =