Kawa do biura

Kawa do biura – czy warto w nią inwestować?

Newsy
5/5(4)

Właściciele firm i biur coraz częściej szukają i zastanawiają się nad zakupem ekspresu oraz kawy do biura. Warto się zastanowić jaki jest tego cel i czy faktycznie warto inwestować w dobrą kawę do biura.

Niech kawa stanie się wizytówką Twojego biura!
Kultura picia kawy w naszym kraju z dnia na dzień zmienia się na lepsze, ludzie przykładają coraz większą uwagę do tego co piją i w jaki sposób przygotowują kawę. Świeża, aromatyczna kawa podana w eleganckiej, stylowej porcelanie może zrobić ogromne wrażenie na Twoim kontrahencie. Wyobraź sobie że do Twojej firmy przychodzi właściciel innej firmy, który chce podjąć współpracę – przypuśćmy, że jego hobby to właśnie kawa, jej parzenie, kultura oraz nowinki z nią związane. Proponujesz mu kawę, a Twoja sekretarka przynosi zalewaną lurę, która w żaden sposób nie przypomina kawy którą Twój gość pija w domu lub kawiarni. Ocena aromatu i wyglądu podanego naparu pozwala mu stwierdzić, że lepiej będzie jeżeli nie spróbuje tej kawy. Jest jeszcze możliwość, że zaryzykuje i po pierwszym łyku spyta co to za ohydna kawa? Pomyśl jak się wtedy poczujesz i jak będziesz wyglądał w oczach potencjalnego partnera biznesowego…

Jakość kawy podawanej w biurze bardzo wiele mówi o poziomie kultury i prestiżu firmy. Zakup dobrej kawy do biura to niewielka inwestycja, która ma naprawdę wiele korzyści. Rozpoczęcie rozmów biznesowych od filiżanki dobrej kawy to droga do sukcesu – przekonanie potencjalnego partnera o prestiżu naszej firmy.

To samo stanowisko możemy objąć w przypadku biur, które obsługują głównie swoich klientów np. biura podróży, biura księgowe czy inne instytucje w których klienci często muszą chwilkę zaczekać na rozmowę. Czas oczekiwania spędzony w towarzystwie dobrej kawy sprawi, że klient nie będzie się nudził i następnym razem również wybierze właśnie Twoją firmę – bo oprócz załatwienia spraw napije się dobrej kawy 🙂

Ogromna siła kawy – niespożyta energia oraz motywacja!
Bardzo duża liczba dorosłych osób spożywa kawę, co najmniej jedną w ciągu dnia. Dobra kawa w biurze bardzo się opłaca, przekłada się ona na lepsze samopoczucie pracowników oraz ich lepszą i wydajniejszą pracę.

Wiele wykonywanych przez nas zawodów wręcz wymaga spożycia kawy – im jest ona lepsza, smaczniejsza tym pracownik czuje się bardziej doceniony.

Kawa ma właściwości pobudzające, dzięki niej można się odprężyć i skupić na wykonywanej pracy. Czy przy kubku aromatycznej kawy nie pracuje Ci się lepiej? Mi zdecydowanie tak i myślę, że większość osób też tak ma. Dobra kawa w biurze najlepiej ufundowana przez szefa 🙂 poprawi samopoczucie i wydajność pracowników, a jednocześnie sprawi, że będą się oni czuli bardziej docenieni przez swojego pracodawcę.

Jaką kawę warto kupić do biura? Musi być droga?
No właśnie czy mówiąc o dobrej kawie mówimy o drogiej kawie? Niekoniecznie. Całkiem dobrą kawę do biura, która z pewnością zadowoli pracowników i gości biura można kupić za około 60/70 zł za kilogramowe opakowanie. Przeliczając cenę i wydajność takiej kawy z pewnością wyjedzie nam, że dotychczas kupowaliśmy drożej i do tego mniej smacznie.

Wszystkim właścicielom firm polecam zakup dobrej kawy do biura, a pracownikom biur namówienie swoich szefów do właśnie takiej inwestycji. W ofercie naszego sklepu można znaleźć zestawy kawowe, czyli zestawy kaw pakowanych po kilka kilogramów. Ogromnym plusem zakupu takiego zestawu kawy do biura jest fakt, że wychodzi on korzystniej cenowo, a dodatkowo przez dłuższy okres nie musisz się martwić, że zabraknie Ci kawy.

W najbliższym czasie postaram się napisać krótki artykuł o tym w jaki sposób możesz przygotować dobrą kawę w biurze oraz jaki sprzęt najlepiej wybrać.

Ekipa KONESSO.pl na szkoleniu w Bazzara Academy Szkolenie w Bazzara Academy
Wakacje z kawą Konkurs „wakacje z kawą...

Komentarze 5/5(4)

  1. Oczywiście, że warto, jest to nie tylko opłacalne finansowo, ale przede wszystkim nieporównywalne pod kątem walorów smakowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fourteen − thirteen =