Herbata Ronnefeldt Lemon Sky

Recenzja owocowej herbaty Ronnefeldt Lemon Sky

Herbata, Recenzje
5/5(4)

Herbata owocowa Ronnefeldt Lemon Sky według Pana Marcina.

Jako że jestem prawdziwym wielbicielem herbaty postanowiłem spróbować kilku pozycji ze sklepu konesso, chciałbym się z Wami podzielić opinią na temat herbaty „lemon sky” – owocowej mieszanki, która bardzo przypadła mi do gustu.

Estetyczne opakowanie zawiera 25 szczelnie zapakowanych torebek, w każdej z nich jest 2 gramy mieszanki z której otrzymujemy napar o niesamowicie orzeźwiającym smaku. W skład tej herbaty wchodzi: jabłko, liście jeżyny, kwasek cytrynowy, kwasek jabłkowy, korzeń cykorii, skórka cytrynowa oraz trawa cytrynowa.

Herbata owocowa Ronnefeldt Lemon Sky
Herbata owocowa Ronnefeldt Lemon Sky

Na stronie konesso.pl znajdziemy informację, że herbata ma cytrynowy, orzeźwiający smak – zdecydowanie się z tym zgadzam 🙂 wyśmienicie smakuje zarówno gorąca jak i na zimno. Do tego niepowtarzalny, intensywny aromat, który sprawia że chcielibyśmy wypić herbatę jednym duszkiem.

Szczelne zapakowanie każdej saszetki oddzielnie sprawia, że możemy utrzymać najcenniejsze walory herbaty bardzo długo, możemy ją również zabrać ze sobą na wyjazd służbowy czy do pracy bez obawy, że herbata straci swoje walory. Osobiście trzy torebki herbaty noszę ze sobą w saszetce na wszelki wypadek 🙂 Każda saszetka ma sznurek, który jest bardzo przydatny podczas parzenia, ale to nie jakaś specjalna nowość, większość herbat ekspresowych ma taki sznurek 🙂

Podsumowując: Bardzo smaczna, a przede wszystkim warta swojej ceny herbata, do której z chęcią jeszcze nie raz wrócę.

Kliknij w link i sprawdź herbatę Ronnefeldt Lemon Sky w sklepie KONESSO.pl 

Kawa ziarnista Bazzara Espresso Top12 Gran Cru 1kg Bazzara Espresso Top12 Gran Cr...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sixteen − six =