Międzynarodowy dzień kawy

Międzynarodowy dzień kawy z Konesso.pl

Newsy

29 września w większości krajów na świecie uznawany jest za międzynarodowy dzień kawy. W Polsce kultura kawowa rozwija się coraz bardziej i z roku na rok pojawia się bardzo wiele ciekawych akcji promujących dzień kawy.

Sklepy z kawą organizują specjalne akcje promocyjne, a kawiarnie w tym dniu tworzą coś na wzór dni otwartych. Warsztaty kawowe, cuppingi czy specjalne napoje tworzone na tą okazje powoli stają się normą w dniu 29 września. 

Nasza firma po raz kolejny postanowiła dość hucznie świętować ten wspaniały dzień. W kawiarni KONESSOcafe organizujemy darmową degustacje kawy połączoną z przekazywaniem wiedzy na temat kawy i jej parzenia. Dodatkowo w sklepie stacjonarnym tego dnia będziemy mieli sporo atrakcyjnych okazji cenowych dla wszystkich miłośników kawy. Dla smakoszy kawy spoza Stalowej Woli mamy dobrą wiadomość bo w dzień kawy w naszym internetowym sklepie www.konesso.pl mamy dzień darmowej dostawy, a oznacza to że możesz nabyć ulubioną kawę lub sprzęt do jej parzenia nie płacąc dodatkowych kosztów wysyłki bez względu na wybraną formę dostawy czy sposób płatności. 

W przyszłym roku planujemy jeszcze bardziej rozwinąć naszą działalność i stworzyć coś ekstra na dzień kawy, ale o tym przekonacie się za rok  🙂 

cup-tasting Cupping kawy czyli cup tasting
Jak woda wpływa na smak kawy Woda i jej wpływ na kawę wid...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 − five =