selfiecinno

Kawa z własnym selfie

Newsy
5/5(1)

Podanie klientowi kawy wysokiej jakości, świeżych wypieków i bardzo miła obsługa już nie wystarczy, aby zabłysnąć na kawiarnianym rynku. W dzisiejszych czasach trzeba być niezwykle kreatywnym i dać coś nowego, o czym będzie mówić cała okolica, a niekiedy nawet cały świat jak jest w tym przypadku. Mowa tu o londyńskiej kawiarni, która oferuje swoim klientom cappuccino z własnym zdjęciem. Pomysł ten stał się strzałem w dziesiątkę i jest omawiany przez media z całego świata.

Taką kawę możemy dostać w The Tea Terrace znajdującej się przy Oxford Street w centrum brytyjskiej stolicy. Sposób przygotowania takiej kawy jest bardzo prosty. Przez aplikację w telefonie klienci wysyłają swoje zdjęcie prosto do baristy. Do wyboru mają cappuccino lub gorącą czekoladę. Obraz jest wysyłany do specjalnej maszyny „Cino”, która go skanuje i reprodukuje na piance przy użyciu barwnika spożywczego. Cały proces trwa około 4 minuty.

„Ze względu na media społecznościowe doświadczenie kulinarne całkowicie się zmieniło” – powiedział Ehab Salem Shouly, właściciel The Tea Terrace. „Nie wystarczy już tylko dostarczać świetne jedzenie i wspaniałą obsługę – to musi być warte pokazania na Instagramie”.

The Tea Terrace ma nadzieje, że stanie się to ich znakiem rozpoznawczym i już planują poszerzyć zakres usług w pozostałych dwóch lokalizacjach w Londynie.

/ Źródło: Reuters

london bus Autobusy napędzane kawą
phin Phin – czyli kawa po wie...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

seventeen − 6 =