Po co nam blog?

Newsy
5/5(3)

Dlaczego i po co blogKONESSO?

Nareszcie się pojawił, długo wyczekiwany zarówno przez Was – naszych Klientów jak również przez nas samych – obsługę sklepu internetowego KONESSO.pl blog, dzięki któremu będziemy dzielić się z Wami naszą wiedzą, doświadczeniami oraz spostrzeżeniami. 

Od początku 🙂 KONESSO.pl to internetowy sklep zajmujący się sprzedażą kawy, herbaty, ekspresów do kawy oraz wielu związanych z kawą oraz herbatą akcesoriów. Być może część z Was kojarzy nas z nazwą KawyWloskie.pl – skojarzenia są jak najbardziej dobre. Do września 2014 roku działaliśmy pod nazwą KawyWloskie, jednak wraz z chęcią rozwoju naszego sklepu postanowiliśmy zmienić nazwę na KONESSO.pl

Zmiana nazwy sklepu zmotywowała nas do stworzenia właśnie tego bloga 🙂 szablon, wdrożenie i ruszenie z blogiem trochę nam zajęło, ale jesteśmy bardzo szczęśliwi że w końcu się udało!

Chcielibyśmy dzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem, jednocześnie słuchając Waszych odczuć, problemów czy też porad związanych ze światem kawy, herbaty, a także z funkcjonalnością i obsługą naszego sklepu.

Już wkrótce ruszamy z systematycznymi wpisami – mamy nadzieje że pomocnymi 🙂

 

Ekipa KONESSO.pl na szkoleniu w Bazzara Academy Szkolenie w Bazzara Academy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + twelve =